Aula Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego gościła studentów i wykładowców Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu-Niwce. Zorganizowano tam uroczystość inauguracji roku akademickiego w tej uczelni.

Sosnowiec: Wyższa Szkoła Medyczna zainaugurowała nowy rok akademicki [ZDJĘCIA]

- Ta uroczystość to przede wszystkim Wasze święto i to właśnie dla Was dzisiaj brzmi Gaude Mater Polonia (ciesz się matko Polsko), abyście wiedzieli jak ważny jest akt wstąpienia w szeregi społeczności akademickiej z jej tradycją, jej wartościami, jej dobrym imieniem – mówiła dr n. med. Ewa Nogaj, dziekan WSM. - Pamiętajcie, że studia to nie tylko nauka ale także takie kształtowanie Waszej osobowości, byście byli jak najlepiej przygotowani do przyszłej pracy i wyzwań stawianych przez świat.

Życzę zatem uporu i ciekawości w odkrywaniu wiedzy oraz konsekwencji w jej przyswajaniu - mówiła.

Absolwenci WSM

Tak cieszyli się absolwenci studiów magisterskich II stopnia, którzy w minioną środę odebrali swoje dyplomy.I Wy możecie zdobyć dyplom Wyższe Szkoły Medycznej w Sosnowcu. Wystarczy, że złożycie dokumenty w naszym dziekanacie.

Posted by Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu on 11 października 2015


Oprócz władz uczelni głos zabrali zaproszeni goście w tym wiceprezydent Sosnowca Anna Jedynak i przewodniczący Rady Miejskiej w Sosnowcu Wilhelm Zych. Wykład inauguracyjny wygłosił dr hab. n. med Sławomir Żegleń, który opowiedział o marzeniach swoich pacjentów – osób poddanych transplantacji.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!