(© Wincenty Bryński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z lek. stom. Izabellą Deńca-Kuziemko kierownikiem NZOZ Nasza Przychodnia w Zagórzu rozmawia Wincenty Bryński.

Ostatnio przychodnia zorganizowała dzień otwarty. Mieszkańcy byli zainteresowani?
Ci, którzy przyszli, skorzystali z takich bezpłatnych badań jak np.: przepływy żylne, pomiar ciśnienia, EKG, pomiar cukru we krwi, badania cytologiczne oraz USG piersi dla kobiet, spirometrię, audiometrię (badanie słuchu). Były również bardzo ciekawe pokazy medycyny ratunkowej.

Słyszałem, że oferujecie pacjentom także dość... niecodzienne usługi?
Tak. Staramy się wychodzić naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu i wsłuchujemy się w to, co mówią pacjenci. Niejako to oni byli sprawcami tego, że w naszej przychodni powstały dwie rzadko spotykane gdzie indziej pracownie. Jest to pracownia hirudoterapii czyli leczenie... pijawkami oraz nie mniej oryginalna pracownia larwoterapii.

Zagórzanie chwalą sobie to, że mogą tutaj przyjść i uzyskać poradę od wielu specjalistów...
Robimy wszystko, by kompleksowo pomagać potrzebującym. Funkcjonuje tu 30 poradni.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jarek (gość)

Jestem pacjentem tej placówki i nprawdę jestem pod wrażeniem lekarzy specjalistów, obsługi i wystroju tej przychodni, Leczyłem się tam jako dziecko i pamiętam czasy jak nędznie wyglądała ta placówka.Terza lecza się tu moje dzieci ,cała rodzina ale już w zupełnie innych warunkach i innych lekarzach