Śląskie: Ranking szkół jazdy 2017. Gdzie się uczyć jeździć, żeby zdać egzamin? Przed nami gorąca wiosna w szkołach nauki jazdy, a to przez szykowane od lata 2018 zmiany w przepisach, które obowiązywać mają nowych kierowców. Która szkoła uczy najlepiej i może pochwalić się najwyższą zdawalnością? Kliknij w galerię i sprawdź nasz ranking.

Śląskie: Ranking szkół jazdy 2017.


Do której szkoły nauki zgłosić się, by mieć największe szanse na zdanie egzaminu na prawo jazdy? Nasz ranking może pomóc Wam w podjęciu tej decyzji.

Przygotowując zestawienie, wzięliśmy pod uwagę szkoły nauki jazdy z województwa śląskiego, które mają na swoim koncie w 2017 roku minimum sto egzaminów w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (czyli: nie ma tu szkół, które miały niewielu kursantów). Szkoły przypisaliśmy WORD-om, w których kursanci zdawali egzaminy. Jak czytać wyniki? Szkoły posegregowaliśmy od najlepszej do najsłabszej. Po nazwie jest liczba egzaminów przeprowadzonych w 2017, a na końcu - procentowy wynik zdanych egzaminów, czyli zdawalność.

Wzięliśmy pod uwagę egzamin praktyczny na kategorię B.

Dane do rankingu dostarczyły wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Katowicach (który ma oddziały w Tychach, Dąbrowie Górniczej, Jastrzębiu-Zdroju, Bytomiu i Rybniku), Częstochowie i Bielsku-Białej.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZ RANKING!POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Czytaj także

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!