Rybomania 2018 w Sosnowcu. W ten weekend (11-12 marca) w hali wystawienniczo-targowej w Sosnowcu będą królować wędkarze. Odbędą się tam największe w Polsce targi wędkarskie. Atrakcji nie zabraknie.

Rybomania to wydarzenie bez precedensu, które podbiło serca miłośników wędkarstwa. Od 2016 roku, odbywa się już w trzech miastach w Polsce obejmując swoim zasięgiem cały kraj. W weekend targi będą się odbywały w Sosnowieckim Expo Silesia.
Pierwsza edycja Rybomanii na południu Polski odbyła się zaledwie dwa lata temu. To była niezwykle udana premiera – w targach wówczas wzięło udział ponad 13 tysięcy osób! Trzecia edycja targów w Sosnowcu rozpocznie się 10 marca i potrwa do niedzieli 11 marca.

Gigantyczne akwarium na Rybomanii


Główną atrakcją wydarzenia będzie gigantyczne akwarium. To największy w Europie mobilny zbiornik, wykorzystywany do pokazów wędkarskich oraz nurkowania. Jego długość to ponad 10 metrów.
Na czas targów akwarium zostanie zarybiony wieloma odmianami ryb występującymi w polskich wodach. Nie zabraknie w nim jesiotrów, karpi czy pstrągów.

Sprawdź się na symulatorze holu ryby


Podczas tegorocznej Rybomanii zwiedzający będą mogli sami spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby. To niezwykłe urządzenie udostępniane jest m.in. na stoisku Sklepu Sumowego. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą. W ubiegłym roku, właśnie na tych urządzeniach, zwiedzający targi mogli zmierzyć się z ogromnymi wirtualnymi karpiami.
Podczas tegorocznej edycji Rybomanii w Sosnowcu będzie można sprawdzić swoje siły również w walce z gigantycznymi wirtualnymi sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów.
Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!