Miłośników wędkarstwa nie zabrakło podczas weekendu w Expo Silesia w Sosnowcu-Zagórzu. Atrakcją odbywających się tam targów Rybomania było wielkie akwarium z rybami, które na co dzień żyją w naszych rzekach, stawach i jeziorach.

W olbrzymim zbiorniku o pojemności 23.000 litrów prezentowanych było wiele gatunków ryb, m.in.: szczupaki, karpie, jesiotry, pstrągi czy łososie. Okraszone oprawą multimedialną pokazy i prezentacje poprowadzili polscy i zagraniczni mistrzowie oraz przedstawiciele najważniejszych firm rynku wędkarskiego.

Zarybiony, przeszkolony zbiornik był doskonałą okazją, aby w towarzyszącej mu oprawie multimedialnej obserwować, jak pod wodą zachowują się ryby i przynęty.

Wiadomości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Microflex (gość)

Skoro je tam skądś przywieziono - nie można było ich zawieźć z powrotem? Nie przewidziano tego w budżecie? Jak z jednej strony można propagować kulturę wędkarską, a z drugiej po zakończonej imprezie dokonać rzezi ? A jeśli z takich, czy innych przyczyn ryby te nie mogły wrócić do miejsca pochodzenia, to nie można było pozbawić je życia w sposób humanitarny? Tylko rzezać tępym nożem? Draństwo w czystej postaci...

wędkarz (gość)

Potwierdzam sa w sieci filmiki jak tłukli ryby z akwarium nożem po głowie a nawet jak pewna osoba sama potwierdziła ze to ryby z akwarium dokonując pewnych nieprzyjemnych czynności.Przeszukajcie FB tam jest wszystko ciekawe co na to organizator.......

wahadło (gość)

Pokażcie zdjęcia z mordowania ryb, które pływały w akwarium. Liczy się kasa i tylko kasa, całe pieprzenie o NoKill to bajeczka aby nakręcić sobię większą sprzedaż.