Rajd Wisły 2017 to prawdziwa gratka dla kibiców rajdów samochodowych. W tym roku czekały na nas trzy cykle, 8 malowniczych i widowiskowych odcinków specjalnych oraz 50 km ścigania. Zobacz zdjęcia i wyniki.

Sobota, 23 września, to dzień, kiedy na malowniczych drogach Wisły, Istebnej, Milówki i Rajczy została rozegrana 63. edycja Rajdu Wisły.

Tegoroczny rajd był wyjątkowy z uwagi na fakt połączenia w jednych zawodach trzech niezależnych cykli. Na drogach powiatu cieszyńskiego i żywieckiego można było zobaczyć rywalizację załóg w 5 rundzie Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w 7 rundzie Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność i w 3 rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.

Łączny dystans wszystkich odcinków to blisko 50 km. Do rywalizacji zawodnicy ruszyli o godz. 8.32 bezpośrednio z parku serwisowego, zlokalizowanego w Kompleksie Zagroń w Istebnej. Metę zawodów była na placu Hoffa w Wiśle.

Rajd Wisły 2017 - sprawdź WYNIKI [kliknij TUTAJ]

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!