W niedzielę w hali na Zagórzu odbyła się oficjalna prezentacja drużyny piłkarzy Zagłębia Sosnowiec przed początkiem rundy wiosennej w Nice 1. Lidze. Zobaczcie ZDJĘCIA z tej prezentacji.

Prezentacja Zagłębia Sosnowiec

Na scenie pojawił się zespół rezerw Zagłębia prowadzony przez Łukasza Nadolnego, a także pierwsza drużyna z trenerem Dariuszem Dudkiem na czele.

Nie zabrakło również ekipy Sportowego Zagłębia, któa przedstawiła kilka technik bokserskich. Przerywnikiem pomiędzy występami głównych bohaterów prezentacji była grupa taneczna Pro Dancers Zagłębie.

Drużyna Dariusza Dudka w sobotę rozegrała dwa ostatnie sparingi przed startem rundy wiosennej w Nice 1. Lidze. Zagłębie przegrało z GKS-em Bełchatów 0:1 (0:1) i wygrało z Górnikiem Piaski 4:1 (2:1). Mecze były zamknięte dla publiczności.

W pierwszym spotkaniu ligowej wiosny sosnowiczanie zagrają w Siedlcach z Pogonią (sobota, 3 marca, godz. 17).

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!