Paula Tumala NAGO w CKM [ZDJĘCIA]. W listopadowym numerze CKM, zobaczymy prawdopodobnie najseksowniejszą blondynkę w Polsce. Piękna Paula Tumala, która - jeżeli dobrze liczymy - czwarty raz gości na okładce magazynu CKM, i to pewnie nie bez kozery! Zobacz zdjęcia...

Paula Tumala NAGO w CKM [ZDJĘCIA]. Modelka w sexy sesji [listopad 2017]

Gwiazdą CKM-u w listopadzie jest Paula Tumala - piękna Słowianka Donatana i prezenterka MTV.

Paula Tumala pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, obecnie jednak mieszka na Śląsku. Wystąpiła w teledysku do utworu "My Słowianie". Widzieliśmy ją również na Festiwalu Eurowizji podczas występu Donatana i Cleo. Na co dzień - słynna fotomodelka oraz bizneswoman prowadząca klinikę urody.

Piękna Paula Tumala - jeżeli dobrze liczymy - czwarty raz gości na okładce magazynu CKM. Zobacz sesję okładkową do magazynu z września 2014


W nowym numerze CKM znajdziecie m.in. mnóstwo wywiadów i artykułów dla prawdziwych mężczyzn, m.in.:

* JAN BŁACHOWICZ – jeden z najlepszych polskich wojowników MMA zanim wejdzie do klatki na gali UFC w Gdańsku, mówi CKM m.in. o ostrym piciu, ostrym strzelaniu i przygotowaniach na koniec świata.

* TOMASZ HAJTO – niegdyś świetny piłkarz, dziś ulubiony komentator piłkarski Polaków i gwiazda internetu. Rozmawiamy o memach, hejtach, komentowaniu „FIF-y” oraz oczywiście tych detalach.

* JAROSŁAW SOKOŁOWSKI „MASA” – nie, ze słynnym świadkiem koronnym nie rozmawiamy o mafii. W tym numerze CKM Jarosław Sokołowski pokazuje, skąd wzięła się jego ksywka: „Masa” robi masę na siłowni!

* RAFAŁ MASNY – 1/3 kultowej ekipy Abstrachuje opowiada nie tylko o budowaniu imperium na YouTube.

* SWINGING - poradnik dla tych, co chcieliby zacząć bawić się w „te rzeczy“, ale się wstydzą. Albo nie wiedzą jak.

* MĘSKA ROZ(G)RYWKA - gorące premiery tej jesieni: gry wideo, gadżety gamingowe, gry planszowe.

* HALLOWEEN – wiemy, że to mało polskie święto, ale i tak je lubimy. Z tej okazji w CKM test luksusowego karawanu, gadżety do straszenia bliźnich oraz... nagie dziewczyny w trumnach.

Listopadowy CKM 11/2017 w kioskach już od piątku 6 października.

Paula Tumala wystąpiła również w jednym z odcinków programu "Damy i Wieśniaczki"


Paula Tumala NAGO w CKM [ZDJĘCIA]. Modelka w sexy sesji [listopad 2017]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!