Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach w Sosnowcu: Fokstrot, rumba, walc angielski... To tylko niektóre tańce, które w ten weekend możemy zobaczyć podczas Mistrzostw Polski w 10 Tańcach. Zawody odbywają się w Sosnowcu.

Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach w Sosnowcu

W ten weekend (4-5 listopada) w hali widowiskowo-sportowej Zagórze w Sosnowcu odbywają się Mistrzostwa Polski w 10. Tańcach. Podczas zawodów wyłonieni zostaną mistrzowie w walcu wiedeńskim, fokstrocie, walcu angielskim, tangu, quickstepie, rumbie, sambie, cha-chy, paso doble i jivie.Mistrzostwa rozgrywane są w kilku kategoriach: Dzieci Starszych, Junior I, Junior II, Młodzieży, Młodzieży Starszej, Dorosłych, Senior 1, Senior 2, Senior 3 i 4, Zawodowcy.

Celem organizacji zawodów jest nie tylko rywalizacja, ale również popularyzacja tańca towarzyskiego i jego walorów wychowawczych.

Organizatorem tegorocznych Mistrzostw jest Miejski Klub im. Jana Kiepury, Urząd Miejski w Sosnowcu oraz MOSiR Sosnowiec. Na parkiecie zatańczą najlepsze polskie pary taneczne. Będzie to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Serdecznie zapraszamy.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Gwałciciele poszukiwani przez policję. Widziałeś ich? Są bardzo niebezpieczni [ZDJĘCIA]Street View w woj. śląskim. Samochody Googla jeździły po naszym regionie [NAJLEPSZE ZDJĘCIA]KZK GOP... potrafi zaskoczyć! TAKIE rzeczy dzieją się w autobusach na Śląsku [ZDJĘCIA]Znasz język śląski i polski? Przetłumacz te zdania [QUIZ]Miss Halloween 2017 - najciekawsze przebrania pań z klubów woj. śląskiego [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 7 - 27.10.17 - 3.11.17]


Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!