W czwartkowy wieczór "Kuchenne rewolucje" znów pokażą metamorfozę restauracji z Sosnowca. Tym razem na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć jak Magda Gessler zmieniła pizzerię na osiedlu przy ul. Dmowskiego w dzielnicy Zagórze.

Telewizyjna ekipa wraz z Magdą Gessler w ówczesnej pizzerii Magiliana gościła w maju tego roku. Lokal mieści się w Zagórzu przy ul. Dmowskiego, na tzw. Rewolucji (nazwa osiedla pochodzi od niegdysiejszej nazwy ulicy - Rewolucji Październikowej). Wcześniej serwowała klientom oczywiście pizzę, ale również inne dania. Właściciele zdecydowali się jednak poprosić o pomoc Magdę Gessler prowadzącą emitowane na antenie TVN „Kuchenne rewolucje". Teraz dawna Magiliana to już Cibo Pazzesco, czyli w tłumaczeniu: Szalone jedzenie.

Tradycyjnie zmiany w lokalu objęły nie tylko sferę kulinarną, ale również wygląd lokalu. W środku pojawiły się drewniane stoły z drewnianymi krzesłami. Na stołach znajdują się pasiaste obrusy i niebieskie podkładki pod talerze, a także wazony z żółtymi kwiatami. Lokal zmienił się również na zewnątrz. Magda Gessler razem z dziećmi i mieszkańcami namalowała na ścianie lokalu graffiti, na które składają się kawałki pizzy, a także składniki, z których jest ona przygotowywana.

- Dziękujemy wszystkim za wsparcie podczas Kuchennych Rewolucji oraz za wszystkie pozytywne opinie, które broniły naszej pizzy a teraz dzięki pani Magdzie będzie jeszcze lepsza z prawdziwie włoskimi składnikami. Zapraszamy - napisali właściciele lokalu na Facebooku.

O tym, jak przebiegały Kuchenne Rewolucje w zagórskim lokalu, będzie się można przekonać w czwartkowy wieczór na antenie TVN-u.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!