Sosnowiec. Do brawurowej kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 1. Diler Mazdy wyznaczył nagrodę za pomoc w odnalezieniu pojazdów.

Kradzież samochodów w salonie Mazdy w Sosnowcu

Policja potwierdza, że doszło do kradzieży, ale funkcjonariusze nie ujawniają czy zatrzymano już sprawców. Wiadomo tylko, że rano policjanci odzyskali na terenie Katowic dwa samochody - mazdy CX-5 i 6.

- Trwają czynności - przekazała st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Publikujemy oświadczenie MIRAI MOTORS (Autoryzowany Dealer Mazda):

"W dniu 10 września 2017 w porach nocnych dokonano kradzieży rozbójniczej z udziałem siedmiu zamaskowanych sprawców na terenie posesji Salonu Mazdy, w wyniku czego zostało skradzione z magazynu samochodów fabrycznie nowych 5 szt. samochodów marki Mazda.

Szybka i profesjonalna akcja Policji pozwoliła na odzyskanie już dwóch pojazdów. Dalsze czynności operacyjne są nadal prowadzone przez Policję. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji w temacie.

Jako właściciele firmy wyznaczamy nagrodę dla osoby, która wskaże sprawców lub znacząco przyczyni się do odzyskania pozostałych pojazdów w kwocie 10 000 pln (dziesięć tysięcy złotych)

Obecnie szukamy pojazdów marki Mazda:
CX 5 – rocznik modelowy 2017 kolor czerwony
CX 5 – rocznik modelowy 2017 brązowy metalik
6 kombi rocznik modelowy 2017 czerwony metalik"


Obserwuj autora na Twitterze


MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA dz24@dz.com.pl
DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW


tyDZień: Informacyjny program Dziennika Zachodniego

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!