Urządzenie łazienki to jedno z najciekawszych wyzwań. Pomysłów i możliwości jest cała gama, a realizacja projektu zależy wyłącznie od potrzeb i marzeń użytkownika. Kluczem do udanego projektu jest personalizacja wnętrza, zapewnienie wyjątkowej aury, funkcjonalności i trwałości zastosowanych rozwiązań. Otwórz galerię, żeby zobaczyć najlepsze aranżacje.


Maluj ze Śnieżką

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pan na Bałutach (gość) (kasia)

I to jest własnie sztuka! Ale te pseudo "archiekty", robią ściemę, ściągając fotosy z zagranicznych profili! Mojej żonie i mnie powiodło się! Zrobiliśmy cacko w pomieszczeniu 1.8 na 2 metry!

blokers (gość)

A cóż to za sztuka, urządzić tak wielka łazienkę, Lepiej niech "cwaniaczki" pokarzą jak urządzić łazienka w blokach, w pomieszczeniu 2 na 2 metry!

Izolda (gość)

Każda łazienka wygląda dla mnie praktycznie tak samo. Najważniejsze są dodatki. U mnie króluje chrom od Roca oraz błękitne ręczniki i wykończenia.

krysti (gość)

Domowe spa warto zrobić w dużej łazience :). Duża akrylowa wanna z hydromasażem Smart Air Plus. Do tego osobny, duży prysznic z deszczowincą. Każdemu się spodoba taki pomysł.

kasia (gość)

A może by tak faktycznie pomówić o łazience a nie o pokoju kąpielowym??
Jak te stylizacje mają się do klitek 1,8 x 1,8, które są w większości polskich mieszkań??
To dopiero jest wyzwanie dla projektantów... Żadna to sztuka urządzić duże pomieszczenie...