15 marca wystartuje akcja promująca komunikację miejską „Gadżety za bilety”. Aż do końca czerwca mieszkańcy Sosnowca za wykorzystane bilety autobusowe i tramwajowe mogą otrzymać nagrody.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Miasto Sosnowiec wraz z KZK GOP przygotowało ponad 3 tys. gadżetów takich jak: piłki, plecaki, parasolki, kubki itp. Nagrody będą do odbioru w Centrum Informacji Miejskiej przy ulicy Warszawskiej 3/20 (Patelnia) w pasażu prowadzącym do Dworca PKP.

- W akcji może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec Sosnowca będący pasażerem KZK GOP, który zbierze bilety o określonej wartości i przyniesie je do punktu odbioru nagród. Gadżety można otrzymać za wykorzystane bilety jednorazowe, kilkudniowe, tygodniowe oraz miesięczne – tłumaczy Rafał Łysy Naczelnik Wydziału Promocji, Informacji i Turystyki.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Przy organizacji zabawy miasto współpracuje z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Sosnowcu, które jest członkiem Platformy Zdrowego Środowiska funkcjonującej w Sosnowcu i zrzeszającej podmioty zainteresowane poprawą jakości powietrza w naszym regionie. - To chyba pierwsza tego typu akcja w naszej aglomeracji. Mam nadzieję, że przypadnie mieszkańcom do gustu – mówi Kazimierz Górski Prezydent Sosnowca.
Gadżety można odebrać od 15 marca do 30 czerwca 2014 lub do ich wyczerpania w CIM.
 
Akcja realizowana jest w ramach projektu TAB „Take a breath” współfinansowanego z EFRR.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!