To mogło zakończyć się tragedią. Zapatrzona w telefon dziewczyna wchodzi na drogę, nadjeżdża samochód...

Do zdarzenia doszło 28 września w Zarzeczu koło Żywca.

Przy drodze stoi zapatrzona w telefon młoda dziewczyna, w pewnym momencie nie patrząc na drogę... wchodzi wprost pod nadjeżdżający samochód.

Dziewczyna najprawdopodobniej zawdzięcza życie szybkiej reakcji kierowcy!

Kierowca samochodu wykazał się sporym refleksem. Niemal o włos minął dziewczynę i w ostatniej chwili zahamował. Dziewczyna wpadła na drzwi stojącego już auta auta - dopiero wówczas zorientowała się, co się naprawdę wydarzyło.Film w serwisie youtube obejrzało już ponad 90 tys. ludzie! Niech nagranie to będzie przestrogą, że patrzenie w telefon przy przechodzeniu przez drogę.. to nie najlepszy pomysł.

Moto

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pieszy (gość)

co za bzdety jedni wypisuja...
za nie dlugo karajmy maszyniste za spowodowanie wypadku z samochodem/pieszym....

Kulturalny kierowca z "zacofanego kraju" (gość) (rowerzysta)

Więc zamieszkaj w "cywilizowanym kraju europy" i się "cywilizuj" od "zacofanej Polski".
A na pasy sobie wjeżdżaj jak najszybciej...:))))))

Wery (gość)

Resjestracja SZY ( tzw szyici z żywiecczyzny). Znak szczególny antena z cb radio, jazda zderzak w zderzak, brawura i cwaniactwo. Piesi : od Łodygowic do Zwardonia wzmorzona czujność , pijani rowerzyści, nagłe wtargnięcia, nieoświetline przejścia dla pieszych.

kierowca tira (gość) (rowerzysta)

Ty już zbieraj na świeczki. Może kiedyś rodzina zaświeci na twoim grobie. Jak się pośpieszysz to już w tym roku na 1- go listopada będziesz miał swoje święto. Mogę jeszcze zrozumieć takich, którzy zatrzymają się przed przejściem i rozejrzą, ale gdy widzę idiotów jadących przez zebry 20 30 40 na godzinę na dodatek w słuchając muzyki, to mam ciary. Kierowca samochodu nigdy nie zauważy takiego debila.

rowerzysta (gość) (kierowca)

w cywilizowanym kraju europy jest dozwolona jazda na rowerze przez pasy,ale nie w zacofanej Polsce,nie mowiac juz o kulturze polskich "kierowcow" DEBILU!!!!!

lol (gość) (Rybka)

Oczywiście że masz rację że masz pierszeństwo na przejściu ale jak na nim już jesteś. Nie ma takiego przepisu że stojąc przy przejściu kierowca musi się zatrzymać, to może być tylko jego dobra wola i troszkę kultury, a wtargnięcie na przejście pod jadący pojazd jest winą pieszego.

pieszy (gość)

Szczególnie w Żywcu na Al.Piłsudskiego ludzie wchodzą bez zatrzymania się na przejście dla pieszych.Święte krowy!!!!!Czemu nikt z tym nie robi???!!!!!!!!!!!!!!

Gucio (gość)

I kierowcy i piesi WSZĘDZIE popełniają gafy - nie tylko na Żywiecczyźnie.. Nie szkodzi się zatrzymać, gdy już podchodzą do pasów. Niech przejdą:) jadąc 50ką to nie problem.
Problem jest, gdy wjadą rowerem lub wbiegną.. Albo ruszą z miejsca tuż przed nadjeżdżającym. Piesi! Mimo szczerych chęci - nie zatrzymam się w miejscu!
Może i wasza będzie racja. Tak jak i nagrobek...
Może po prostu jedni drugich szanujmy:)

4x4 off road beskidy team (gość)

na żywieczyźnie??? zobaczymy zimą kto jest kierowca :)))) rowy już czekają poprawione dla was

kierowca tira (gość) (Rybka)

To że na przejściu masz pierwszeństwo nie oznacza że możesz wtargnąć przed samochód . Kierowca nie zatrzyma się w miejscu święta krowo.

Rybka (gość) (kierowca tira )

Standardem na żywieczczyźnie to przeganianie pieszych na przejściu ,takich Kałmuków to nawet wśród Mongołów nie spotkasz.Pochodzę z tych terenów,ale nie przypuszczałem ,że tak się cofnęli w rozwoju cywilizacji.Na przejściu ,pierdoło ,to ja mam pierwszeństwo i tomsobie zapamiętaj ,bo znam takiego co przykrył na chodniku płachtą wody,ale przechodzień w zamian wybił mu szybkę,a ten cymbał nawet nie mrugnął okiem i s...ł.Tak ,że uważaj ,bo możesz od świętej krowy dostać w kaczy łeb.

kierowca (gość)

i jeszcze debile na rowerach przejeżdżający po pasach dla pieszych ze sluchawkami na uszach