Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Finał I ligi hokeja, którego stawką jest awans do ekstraligi jest w tym roku niezwykle emocjonujący. W ubiegły weekend dwa mecze w Toruniu wygrała Nesta, w sobotę odrabianie strat rozpoczęło Zagłębie Sosnowiec, które w pełnym zwrotów akcji meczu pokonało torunian 9:6.

W rozgrywanym w sobotę na Stadionie Zimowym meczu jako pierwsza gola zdobyła Nesta, sosnowiczanie po golach Patrika Vrany, Łukasza Rutkowskiego i Tobiasza Bernata zdołali ją jednak wygrać 3:2.

W drugiej części spotkania kibice zobaczyli aż osiem bramek. Po tej części meczu Zagłębie prowadziło 7:6, a bramki dla podopiecznych trenera Marcina Kozłowskiego zdobywali Nikołaj Stolarienko, Tobiasz Bernat, Aleksandr Dziechciarou i Dmytro Demjaniuk. W trzeciej tercji gole zdobywało już tylko Zagłębie. Dwa gole Adama Jaskólskiego pozwoliły Zagłębiu na wygraną 9:6.

Po trzech meczach Zagłębie przegrywa z Nestą 1:2. Kolejne starcie w niedzielę 11 marca o godz. 17 na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!