I. Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSO nr 9 w Sosnowcu: Wygrała Ewelina Krupa

W dniu 06.06.2012 r. w świetlicy ZSO nr 9 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSO nr 9 w Sosnowcu. Turniej ten wygrała reprezentantka UKS Dwójka przy Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu Ewelina Krupa.

W turnieju wystąpili zawodnicy z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i z Myslowic. Najlepsze 3 miejsca zostały nagrodzone medalami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi, a mistrzyni odebrała dodatkowo z rąk Pana Dyrektora mgr Zbigniewa Byszewskiego okazały Puchar.

Pełna Klasyfikacja zawodów szachowych:
1 miejsce- Ewelina Krupa ; 2 miejsce – Stanislaw Szydło ; 3 miejsce – Dzidowski Robert ; 4 – Adrian Myszewski; 5 miejsce – Skórski Michał; 6 miejsce – Banasik Piotr; 7 miejsce – Szafarski Maksymilian; 8 miejsce – Stępień Kacper; 9 miejsce – Mazurek Jakub; 10 miejsce- Kapral Katarzyna; 11 miejsce- Haładus Julian; 12 miejsce- Rudnik.

Organizatorami turnieju byli:
Dyrekcja ZSO nr 9 w Sosnowcu i UKS Dwójka Sosnowiec. Sędzią głównym zawodów był instruktor szachowy z UKS Dwójka Sosnowiec - mgr Adrian Eliasz.