Wybierz region

Wybierz miasto

  Wrócili z medalami

  Autor: (pas)

  2006-05-22, Aktualizacja: 2006-05-22 10:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Budowlanych Sosnowiec podczas Mistrzostw Europy Ju-Jitsu Juniorów i Młodzieży, rozegranych w Bielsku-Białej.

  Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Budowlanych Sosnowiec podczas Mistrzostw Europy Ju-Jitsu Juniorów i Młodzieży, rozegranych w Bielsku-Białej.
  Wśród juniorów (15-17 lat) na najwyższym stopniu podium w kategorii powyżej 81 kg stanął Wojciech Barański. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła natomiast Katarzyna Bednarz w wadze do 63 kg. Brązowe krążki przypadły z kolei w udziale Damianowi Karkoszowi w kategorii do 66 kg, Agnieszce Bergier w wadze do 48 kg oraz Grzegorzowi Grossowi, który walczył w kategorii do 55 kg. Trzecie miejsce w duo-systemie wywalczyli tutaj również Paweł Hulist i Rafał Riss.

  Jeden złoty krążek sosnowiecki klub zdobył również w rywalizacji młodzieży (18-20 lat). Wywalczyła go w kategorii wagowej do 70 kg Izabela Adamczyk. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Marcin Szkutnik w wadze do 94 kg oraz duo-systemie mixtów Karolina Szkutnik i Wojciech Dudziński. W kategorii powyżej 94 kg dobrze spisał się również Krystian Orzechowski, który ostatecznie ukończył mistrzowską imprezę na, wysokiej, piątej pozycji. W zawodach wystartowało łącznie 220 zawodników, reprezentujących jedenaście państw.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)